OPS Dzierżoniów

Zespół ds. świadczeń z pomocy społecznej


Pracownicy socjalni przyjmują Klientów od poniedziałku do piątku

w godzinach 9:00 -  10:00  i 14:00 -  15:00 (w czwartki do 16:00)

w godzinach 10:00 -  14:00 - praca w terenie.

 



Rejonizacja pracowników socjalnych

Obowiązuje od stycznia 2019r.

 

 

REJON I   

Pracownik  Anna Rorat-Kaczmarek (zmiennik: Jolanta Jajeśnica)

 

11-Listopada

Brzegowa od 25 do 53 nieparzyste

Brzozowa

Grota Roweckiego

Korczaka

Lipowa

Marszałkowska

Mostowa

Nowogrodzka

Nowowiejska od 1 do 62

os. Młodych

os. Różane

Słowackiego

Szkolna

 

 


 

REJON II

pracownik Maria Bednarek (zmiennik: Halina Mocarska)

 

Brzegowa od 63 do 81 nieparzyste

Budowlana

Diorowska

Harcerska

Klasztorna

Kościelna

Krasickiego

Mickiewicza

Miernicza

Miodowa

Ogrodowa

os. Kolorowe

Parkowa

Piwna

Pl. Konstytucji 3-maja

Poprzeczna

Przedmiście

Rolna

Rzeźnicza

Skwer Solidarności

Spacerowa

Strzelnicza

Szarych Szeregów

Świdnicka

Targowa

Tylna

Wodna

 

 


 

REJON IV

pracownik Wiesława Piwowarczyk (zmiennik: Beata Zielińska)

 

Brzegowa od 83 nieparzyste do końca / od 2 do końca parzyste

Ciasna

Ciepłownicza

Dworcowa

Garbarska

Kilińskiego

Kolejowa

Kościuszki

os. Jasne

Osadnicza

Pieszycka

Podwalna

Polna

Sienkiewicza

Strefowa

Strumykowa

Zielona

 

 


 

REJON  V

pracownik Halina Mocarska (zmiennik: Maria Bednarek)

 

Armii Krajowej

Cybulskiego

Ks. Dzierżonia

Kwarcowa

Nowa

Nowowiejska od 63 do końca

Os. Zielone

Os.Tęczowe

Os.Złote

Piaskowa

Piękna

Pogodne

Relaksowa

Rubinowa

Rynek

Spokojna

Srebrna

Szafirowa

Zachodnia

Zacisze

Złota

 

 


 

REJON  VI

pracownik Beata Zielińska (zmiennik: Wiesława Piwowarczyk)

 

Asnyka

Błonie

Boh.Getta

Daszyńskiego

Długa

Garncarska

Krasickiego

Krótka

Młyńska

Os.Słoneczne

Piłsudskiego

Pocztowa

Prochowa

Prusa

Słowiańska

Wesoła

Wiejska

Wojska Polskiego                  

Ząbkowicka                         

Żeromskiego

 

 


REJON VII

pracownik  JolantaJajesnica (zmiennik: Anna Rorat-Kaczmarek)

 

Andersa

Bat.Chłopskich                

Bielawska

Brzegowa od 1 do 23 nieparzyste

Cicha

Kamienna

Kopernika

Kruczkowskiego

Łąkowa

Nałkowskiej

Okrzei

Os. Błękitne

Os. Makowe

Os. Struga

Piastowska

Południowa

Przesmyk

Radiowców

Słowicza

Staffa

Staszica

Szpitalna

Ul. Struga

Wierzbowa

Wrocławska

Zamenhofa

Zwycięzców